• Karbosan her yerde sizinle

    Karbosan tüm dünya'da partnerleri, Türkiye
    genelinde 9 ofisi ve gelişmiş pazarlama ağıyla
    50 yıldır güvenilir çözüm ortağınız.
    İNCELE
Karbosan

Bize Ulaşın


Karbosan ürünleri ve hizmetlerimiz hakında bilgi almak, doğru ürün seçimi ve güvenli kullanım eğitimlerine katılmak için bizi her zaman arayabilirsiniz.


Halkalı Üretim Tesisi

Söğütlüçeşme Mah. Halkalı Yolu No.: 253 Sefaköy Küçükçekmece / İstanbul - Türkiye
+90 212 698 90 90
pazarlama@karbosan.com.tr
export@karbosan.com.tr
+90 212 698 90 96


Soru ve önerileriniz için formu doldurmanızı rica ederiz. Yetkililerimiz tarafından en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Karbosan Adresleri


Halkalı Üretim Tesisi

Söğütlüçeşme Mah. Halkalı Yolu No.: 253 Sefaköy Küçükçekmece / İstanbul

T.:  0212 698 90 90
F.:  0212 698 90 96
M.:  info@karbosan.com.tr

Haritada Bul


Teknik Pazarlama Departmanı

Söğütlüçeşme Mah. Halkalı Yolu No.: 253 Sefaköy Küçükçekmece / İstanbul

T.:  0212 698 90 90
F.:  0212 698 90 96
M.:  pazarlama@karbosan.com.tr

Haritada Bul


Veliköy Üretim Tesisi

Veliköy Organize Sanayi Bölgesi Sanayi Bulvarı No.: 76/A Çerkezköy / Tekirdağ

T.:  0 282 736 86 86 
F.:  0 282 746 13 96
M.: info@karbosan.com.tr

Haritada Bul


Avrupa Ofisi

26, Rue Louveau 92320 CHATILLON


T.:  +01 46 12 92 00
F.:  +01 46 12 92 12
M.: info@karbosan.fr

Haritada Bul


Merkez Satış Ofisi

Necatibey Cd. Ekşioğlu İş Hanı No. 46 Kat 2 Karaköy / İstanbul 

T.:  0212 243 29 98
F.:  0212 548 11 51
M.: satis@karbosan.com.tr

Haritada Bul


Adana Bölge Ofisi

Yeşiloba Mh. Aslandamı İş Merkezi E Blok No. 85 Seyhan / Adana

T.: 
 0322 429 65 27 
F.:  0322 429 65 27  
M.: adana@karbosan.com.tr

Haritada Bul


Ankara Bölge Ofisi

Kazım Karabekir Cd. Ortaklar İş Hanı 120 / 69 Ankara

T.: 
 0312 312 73 60 
F.:  0312 312 73 61  
M.: ankara@karbosan.com.tr

Haritada Bul


Antalya Bölge Ofisi

Ahatli Mh. 75. Yıl Cd. No. 98 Harbi Apt. K3 D3 Kepez / Antalya

T.: 
 0532 613 56 36 
F.:  
M.: antalya@karbosan.com.tr

Haritada Bul


Bursa Bölge Ofisi

Üçevler Mh. Ertuğrul Cd. No. 85 Eker İş Merkezi K3 Büro 7 Nilüfer / Bursa

T.: 
 0224 252 22 22 
F.:  0224 252 11 11   
M.: bursa@karbosan.com.tr

Haritada Bul


İzmir Bölge Ofisi

6172 Sokak No. 2 / 2-3 Işıklar Sitesi Işıkkent / İzmir

T.: 
 0232 472 12 52
F.:  0232 472 12 24
M.: izmir@karbosan.com.tr

Haritada Bul


Konya Bölge Ofisi

Motorlu Eski Sanayi Çarşısı Gündoğdu Sk. Yalçın İş Hanı No.95 - 101 / Konya

T.:  0332 238 95 25 
F.:  0332 238 95 52
M.: konya@karbosan.com.tr

Haritada Bul


Samsun Bölge Ofisi

Eski Sanayi Sitesi 25. Sk. No.2 D.5 / Samsun


T.:  0362 228 14 43
F.:  0362 228 14 53
M.: samsun@karbosan.com.tr

Haritada Bul