Döküm Çapakalma Diskleri

Ürün Açıklaması

Karbosan markalı döküm taşlama ve çapakalma diskleri ağırlıklı olarak pik döküm malzemelerin, döküm sonrasında yolluk ve besleyicilerin ana parçadan ayrıldıktan sonra kalan kısmın taşlanması için tercih edilmektedir.

Karbosan döküm taşlama ve çapakalma disklerinde silisyum karbür aşındırıcılar kullanılmıştır. 

‏Silisyum karbür aşındırıcılar, metal kesici disklerde kullanılan alüminyum oksit aşındırıcılara göre daha sivri kenarlı ve daha kırılgan aşındırıcılardır.

‏Aşındırıcı yapısından dolayı, daha iyi parça penetrasyonu sağlar. Özellikle pik döküm parçaların, kumlu yüzeylerinde yapılacak taşlama işlemlerinde  parçanın rahat taşlanmasını sağlar. Taşın ağızlarının dolmasını önler.

‏Pik döküm ve benzeri iş parçalarının taşlama işlemleri için seçilen alüminyum oksit aşındırıcı tanecikli diskler çabuk körelir. Kesme, taşlama işlemi belli bir süreden sonra mümkün olmaz.

‏Pirinç, bronz, bakır, plastik, alüminyum gibi demir içermeyen malzemelerin taşlama operasyonlarında güvenle kullanılabilir.

Malzeme Tipine Göre Ürün Performansı


Taşlama motoru

Çapakalma Diski
Sevkiyat Bilgisi Hesapla
İlgilendiğiniz ürünü seçerek ambalaj miktarı, toplam ağırlığı ve euro palet cinsinden sevkiyat şeklini öğrenebilirsiniz.
HESAPLA
TEMİZLE
Kutu :
Koli :
Palet :
Kg. :