• Geleceği ve gençlerimizi
    önemsiyoruz    Eğitime ve geleceğe verdiğimiz önemle 

    gençlerimizi her alanda destekliyoruz.
    İNCELE
Karbosan

Sektörel ve Sosyal Hizmetlerimiz


Türkiye’nin dünyada önçü aşındırıcı ürünler şirketi olmak hedefiyle kalite ve kapasitemizi büyütürken, sorumluluk bilinciyle çalışıyor; çalışanlarımıza, tüketicilerimize, müşterilerimize, topluma, çevreye, ekonomiye, gençliğe değer katmayı da amaçlıyoruz. 

Bu yönde yaptığımız ve planladığımız çalışmalarımızla sektörümüz ve toplum için yaşadığımız dünyaya fayda sağlayacak sosyal projeler gerçekleştirmeyi önemsiyoruz.

50 yıldır sektörümüzde sürdürülebilirlik prensibi ve istikrarla ilerliyoruz, yatırımlarımızla hem ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Tüketicilerimize tüm dünyada uygun fiyatlar ile kolay ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun en iyi hizmeti veriyoruz.

Çalıştığımız sektörlerde faaliyet gösteren kullanıcılarımıza profesyonel danışmanlık ve eğitim hizmeti veriyoruz.

Kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde gençlerin yetenekleri doğrultusunda gelişimlerini öneliklendiriyoruz. Toplumun gelişmesine katkıda bulunacak kültür, sanat, eğitim, spor içerikli projelerimizle  destekliyoruz.


Karbosan Teknik Destek Birimi

Karbosan, bünyesinde bulunan teknik destek birimi, aşındırıcı ürünler ve kullanıldıkları malzeme tiplerinde uzmanlaşmış profesyonel mühendislerden oluşmaktadır. 

Karbosan teknik destek porogramı dahilinde mühendislerimiz firmaların değişen taleplerine göre kullanılan malzeme ve tazgah tiplerini belirleyerek gerekli raporlamayı yapar, fiyat, kalite ve performans açısından en uygun aşındırıcı seçeneklerini sunar.

Karbosan teknik destek hizmetleriyle işletmenizin aşındırıcı maliyetlerini düşürürken daha kaliteli ve daha süratli üretim yapmanıza katkıda bulurunur.

Karbosan Doğru Ürün Seçimi ve Güvenli Kullanım Eğitimleri

2005 yılından bu yana kesintisiz devam eden Karbosan Doğru Ürün Seçimi ve Aşındırıcı Ürünlerin Güvenli Kullanımı eğitimlerimiz kapsamında mühendislerimiz ve atölye arabamızla Türkiye’yi karış karış gezdik. Seminerlerimize katılan binlerce kullanıcımıza yerinde, teorik ve pratik olarak sertifikalı eğitim verdik.

Karbosan teknik destek birimi tarafından düzenlenen eğitimlerimizle, sektörde faaliyet gösteren kullanıcı ve işletmeleri aşındırıcı ürünler kullanımı sırasında oluşabilecek iş kazalarını engelleyecek  bilgilenderdik.

Uygulama yapılacak  malzeme tipine göre aşındırıcı ürün seçiminin kalite ve işlem performansı konularında ustalarımıza sağlayacağı avantajları paylaştık.


Karbosan Teknik Destek Birimi
 
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Teknik Üniversitelere Yönelik Projelerin Desteklenmesi

Mühendislik fakültelerinde eğitim gören gençlerimizin teorik eğitimlerini pratiğe dökerek gelecekteki başarılarını önemsiyoruz. Üretmenin ve var etmenin ayrıcalığını gençlerimizle paylaşıyoruz.

Çeşitli konularda üslendiğimiz sponsorluklarımız, öğrencilerimize sağladığımız staj ve iş imkanlarıyla genç beyinleri her anlamda destekliyoruz.

Bu kapsamda Yıldız Teknik Üniversitesi ile yaptığımız çalışmada, çeşitli dallarda eğitim gören genç mühendislerimizin çabalarıyla YTU Karbosan 06 yarış aracını ürettik. Dünya’nın en önemli mühendislik yarışmalarından birinde öğrencilerimizin başarılarına ortak olduk.


Teknik Üniversitelere Yönelik Projelerin Desteklenmesi
 
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Kültür ve Spor Faaliyetlerinin Desteklenmesi

Karbosan kültür ve spor faliyetlerinin toplumun her düzeyinde birleştirici özellikte olduğuna inanmakta, bu sebeple sadece yerel spor kulüplerine finansal destek sağlayacak stadyum reklamları ile kulüplerimizin yanında yer almaktadır.

İlk ve orta öğrenim düzeyindeki çevre okullarımızın malzeme ihtiyaçlarını karşılıyor, her yaştaki öğrencilerimizle spora olan sevgimizi paylaşıyoruz.  Gerçekleştirdiğimiz ödüllü resim yarışmalarımızla minik öğrencilerimizin kültürel aktivitelerini destekliyoruz.

Karbosan İ.K. birimi tarafından düzenlenen geleneksel futbol ve masa tenisi müsabakalarıyla tüm çalışanlarınıda her yaşta spora davet etmektedir.


Kültür ve Spor Faaliyetlerinin  Desteklenmesi
 
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ