Inox Çapakalma Diskleri

Ürün Açıklaması

Karbosan inox çapakalma diskleri bazı paslanmaz özellikli çelik alaşımlarının taşlama ve çapakalma işlemleri için özel olarak üretilmiştir. İçerdiği aşındırıcı daha özel bir alüminyum oksit aşındırıcıdır.

‏Genellikle AISI 304, 316 ve 316 L kalite paslanmaz çeliklerin taşlanmasında tercih edilmesi önerilir. Bu malzemelerden üretilmiş, paslanmaz çelik ( inox ) profil, paslanmaz çelik ( inox ) kutu profil, paslanmaz çelik ( inox ) lama ve çubuk gibi malzemeler Inox taşlama diskleri ile rahatlıkla taşlanabilir.

‏Standart metal taşlama disklerine göre daha yumuşak taşlama diskleridir ve paslanmazların talaş kaldırma direnci göz önünde bulundurulduğunda, taşlama esnasında malzemeye fazla direnç göstermeden talaş kaldırma işleminin rahat yapılmasını ve ısı tesirinin minimum seviyede kalmasını sağlar. Paslamaz çelik döküm ( inox ) parçaların da taşlama ve çapakalma işlemlerinde tercih edilmektedir.

Malzeme Tipine Göre Ürün Performansı


Taşlama motoru

Çapakalma Diski
Sevkiyat Bilgisi Hesapla
İlgilendiğiniz ürünü seçerek ambalaj miktarı, toplam ağırlığı ve euro palet cinsinden sevkiyat şeklini öğrenebilirsiniz.
HESAPLA
TEMİZLE
Kutu :
Koli :
Palet :
Kg. :